Autor Wątek: Reedycje - recenzje / dyskusje  (Przeczytany 29847 razy)

Marcin

• Admin
  • Hero Member
Odp: Reedycje - recenzje / dyskusje
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 28, 2015, 23:08:46 »
Faktycznie , jeśli to prawda to ciekaw jestem sprzedaży i ceny reedycji  :taktak:

Ale też specjalnie ratunku bym nie wołał .

Ta płyta to był żart, kpina z ówczesnego trendu disco,
ale faktycznie wielu ludzi podchodzi to tej płyty na poważnie  :D
Całkiem fajny i trafny opis tego zjawiska jest na Wikipedi

Co do wartości muzycznej to się nie wypowiem, ale teksty są super  :smiech:

Ale faktycznie decyzja reedycji tej płyty na winylu jest dla mnie trochę dziwna.
Pewnie ktoś chce zarobić ale chyba mu nie wyjdzie  :-\

Piotruś

• Mod
  • Hero Member
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 29, 2015, 10:39:02 »
Coraz więcej przedsiębiorców chce zarobić na trendzie, nie mając o jego prawidłach zielonego pojęcia. Pomysł tak samo trafiony jak reedycje chyba prawie całej dyskografii Maryli Rodowicz.

Robert007Lenert

• Hero Member
    • LOS AGENTOS
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 29, 2015, 16:11:30 »
Kimono się sprzeda. W nowych winylowych kręgach ta płyta uchodzi za absolutnie pierwsze, pionierskie na polskim rynku muzycznym zapisanie rapu w formie Lp. Sądzę, że marketingowo pomysł trafiony.

Marcin

• Admin
  • Hero Member
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 29, 2015, 23:43:10 »
Ciekawe co napisałeś, do tej pory nie kojarzyłem tej płyty z rapem ,
ale po zastanowieniu się po tym co napisałeś, to coś w tym jest.
Bo ja nie przepadam za rapem i ta płyta choć zawiera zabawne teksty jakoś mi się średnio podoba.
Potwierdza to oczywisty fakt że się nie znam na muzyce i chyba jej nie czuję.
Choć pewne rytmy i dźwięki sprawiają mi pozytywne doznania słuchowe  :Ysz:

SONY-MUSIC

• Newbie
  • *
Odp: Aktualnie na talerzu : cz. 2
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 10, 2015, 11:49:43 »
Płyta „Akustycznie” Lady Pank już na winylu! Prawdziwa gratka dla fanów i kolekcjonerów

Specjalne akustyczne wersje sztandarowych utworów Lady Pank teraz dostępne są już w ekskluzywnym wydaniu winylowym. To absolutna pozycja obowiązkowa na półce każdego fana zespołu.

Po wyjątkowej trasie, jaką zespół zagrał na terenie całego kraju, oraz wydaniu „Akustycznie” na CD, grupa wykonała kolejny ukłon w stronę swoich wiernych słuchaczy. Do ich rąk trafiła właśnie czarna płyta – rarytas dla tych, którzy z Lady Pank związali się na dobre i na złe. Każdy miłośnik zespołu z pewnością doceni eleganckie wydanie. Zachwyceni będą również kolekcjonerzy winylowych płyt, które powróciły w wielkim stylu i aktualnie przeżywają swój renesans.

Na dwóch stronach wydawnictwa znalazły się utwory prezentujące przekrój twórczości Lady Pank. Od tych, które przyniosły grupie największą popularność w latach 80., przez najbardziej pamiętne hity, które do dziś nie straciły swojego blasku, aż po piosenki, którymi zespół jeszcze niedawno podbijał stacje radiowe i listy przebojów. Wszystkie oczywiście w unikatowych aranżacjach na instrumenty akustyczne. – Choć mam temperament rockandrollowca i lubię się wyżyć na koncercie, przyznaję, że dobrze jest czasem zagrać akustycznie – mówi Janusz Panasewicz.

Album promuje klip do utworu „Zawsze tam, gdzie Ty” (do obejrzenia: http://www.vevo.com/watch/lady-pank/zawsze-tam,-gdzie-ty/PLB391500025).

Zarówno wersja CD, jak i wersja winylowa albumu „Akustycznie”, ukazały się nakładem Sony Music Poland.

http://www.empik.com/akustycznie-lady-pank,p1108796093,muzyka-p

TRACKLISTA
A
1. Wenus, Mars
2. Marchewkowe Pole
3. Sztuka Latania
4. Dobra Konstelacja
B
1. Zostawcie Titanica
2. Stacja Warszawa
3. Zawsze Tam, Gdzie Ty
4. To Jest Tylko Rock And Roll

Rotel_Fan

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #80 dnia: Wrzesień 26, 2016, 09:43:38 »
Przepraszam, ale odkurze stary watek. Czy ktos z posiadaczy reedycji John Coltrane-"Blue Train" sprzedawanej w Empik moze powiedziec cos o jakosci, wydawcy etc.

Pozdrawiam

Andrzej

DarkB

• Sr. Member
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 03, 2016, 19:22:29 »
Zerknij tutaj: http://winyle.domek.org/index.php/topic,61.msg1270.html#msg1270

Też kupiłem, moim zdaniem spoko. Nic więcej nie mogę napisać, bo było to już jakiś czas temu nie mam teraz tej płyty przy sobie, ale pamiętam, że moje oczekiwania (przyznam, że może niezbyt wygórowane) spełniła.