Autor Wątek: Winylowe wakacje  (Przeczytany 6732 razy)

Marcin

• Admin
  • Hero Member
Odp: Winylowe wakacje
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 01, 2015, 23:36:20 »
Z tego co piszesz o wzroście cen płyt w Japonii to chyba teraz jest mało opłacalny import płyt stamtąd , w kontekście tego co piszesz że samuraje wolą zachodnie płyty to chyba kombinujesz raczej z eksportem płyt na wyspy Japońskie ?
Ale to Twoja sprawa, tylko głośno myślę  :)
Zastanawia mnie informacja że w Japonii jest sporo płyt z RPA, pod kątem tego że akurat mam kumpelę która mieszka w RPA, zresztą zarejestrowała się już jakiś czas na forum, ale nic nie pisze poza PW  ;D
Zapytam ją jak wygląda rynek płyt winylowych w RPA.
Choć sam zupełnie nie wiem czy płyty z RPA są dobre pod względem jakości  :co?:

Darek

• Full Member
    • .
Odp: Winylowe wakacje
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 02, 2015, 00:50:40 »
Z tego co piszesz o wzroście cen płyt w Japonii to chyba teraz jest mało opłacalny import płyt stamtąd , w kontekście tego co piszesz że samuraje wolą zachodnie płyty to chyba kombinujesz raczej z eksportem płyt na wyspy Japońskie ?
Ale to Twoja sprawa, tylko głośno myślę  :)
Zastanawia mnie informacja że w Japonii jest sporo płyt z RPA, pod kątem tego że akurat mam kumpelę która mieszka w RPA, zresztą zarejestrowała się już jakiś czas na forum, ale nic nie pisze poza PW  ;D
Zapytam ją jak wygląda rynek płyt winylowych w RPA.
Choć sam zupełnie nie wiem czy płyty z RPA są dobre pod względem jakości  :co?:
Jesli chodzi o zakup tam w sklepie i wysylke to raczej malo oplacalny. Za dobra plyte obecnie trzeba zaplacic ok 1200 - 1500 Y + wysylka. np. za King Crimson potrafia juz wolac ponad 3000 a za Iron Maiden ok 2000, Pink Floyd tez juz chodzi od 2 do 4 tys. Coraz to wiecej osob kupuje plyty. Sporo tez jest plyt tak od 600 - 700  ale to plyty co raczej nie maja wziecia. To jest prawda ze oni wola zachodnie a plyty juz wysylalem ale pojedyncze szt. teraz bede wysylal tam do sklepow w pakietach. Duzo RPA czy ja wiem? byly ale czy duzo? Nie powiem ze nie mozna tam dobrze kupic bo mozna. Spotkalem tam tez sklepy gdzie ceny mieli wysokie a plyty podniszczone ale w wiekszosci jest OK. Mam znajomego w RPA ale jakos ostatnio sie nie odzywa. Przysylal mi plyty i jakosciowo sa OK Mam jeszcze kika okazow. Tam sa tez dostepne wydania z Nigerii i Zibabwe. Podobno maja swietny Jazz. Niestety nie posiadam. Mam tylko he Beatles DM Queen i jeszcze cos