Autor Wątek: Mycie płyt w Knosti i detergentach  (Przeczytany 14611 razy)

jacekszulc

• Newbie
  • *
Odp: Mycie płyt w Knosti i detergentach
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 19, 2016, 13:46:40 »
Dzisiaj wybrałem się do Stonki po ten płyn Cler.
Niestety na etykiecie jest informacja, że nadaje się do mycia paneli i drewna.
Dodatkowo jest jeszcze informacja, że zawiera m.in. mydło i olejki roślinne.
Nie wiem czy to w celach zapachowych czy innych.
Zrezygnowałem.
Kupiłem u konkurencji inny, ale ten niestety jakiś gęsty.
Dzisiaj spróbuję przetestować.
O ile uda mi się mycie płyt podciągnąć pod świąteczne porządki :-)

BTW:
Witam wszystkich na Forum!

Pozdrawiam
Jacek Szulc

DarkB

• Sr. Member
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 17, 2017, 21:18:03 »
Dodam może, że z braku innych środków zacząłem myć płyty w zwykłej kranówie z dodatkiem kilku kropli najzwyklejszego płynu do mycia naczyń - i efekty są bardziej niż zadowalające, czasem mam wrażenie, że nawet leposze niż z użyciem mikstury z izopropanolu.

af-p

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 13, 2018, 20:34:09 »
To mój pierwszy wpis na forum także witam serdecznie. Przeczytałem wątek z uwagą i mam niezły mętlik bo, forumowy płyn do niczego, oryginalny z myjką do niczego...Więc chciałbym przygotować na płynie cler ale nie można go w tej chwili kupić. W związku z tym mam pytanie do autora mikstury, jakiego płynu w tej chwili używa ?
Pozdrawiam

DarkB

• Sr. Member
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 20, 2018, 12:38:34 »
To mój pierwszy wpis na forum także witam serdecznie. Przeczytałem wątek z uwagą i mam niezły mętlik bo, forumowy płyn do niczego, oryginalny z myjką do niczego...Więc chciałbym przygotować na płynie cler ale nie można go w tej chwili kupić. W związku z tym mam pytanie do autora mikstury, jakiego płynu w tej chwili używa ?
Pozdrawiam
Obawiam się, że Marcin Ci nie odpowie. Zdaje się, że nieco wycofał się z czynnego udziału w Forum.
Chyba najlepsze rezultaty daje po prostu kilkukrotne mycie. Na początek w zwykłej kranówie z dodatkiem detergentu, a później demineralka z izopropanolem i kilkoma kroplami fotonalu. Ja osobiście w miarę zadowolony byłem tez z płynu dodawanego do Spin-Clean'a.

af-p

• Newbie
  • *
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 26, 2018, 16:02:34 »
dzięki, wypróbowałem płyn oraz nabłyszczacz W5 z lidla. Rezultat mycia, uważam bardzo dobry. Płyn do mycia naczyń to nie jest dobry wybór. Porównałem.
Pozdrawiam