Autor Wątek: Serwisy RTV, audio - Łódź - opinie, doświadczenia  (Przeczytany 2131 razy)

DarkB

• Sr. Member
Serwisy RTV, audio - Łódź - opinie, doświadczenia
« dnia: Wrzesień 03, 2014, 09:01:47 »
Powoli dojrzewam do tego, aby oddać do jakiegoś poważniejszego przeglądu swojego Duala CV 1700. Sam się raczej za to nie wezmę, więc chętnie oddałbym w sprawdzone, nie za bardzo lepkie ręce.
Z tego, co do tej pory zlokalizowałem, to w Łodzi są co najmniej 3 serwisy sprzętu audio (RTV), które mogłyby się zająć naprawą sprzętu na tranzystorach:
1 - Piotrkowska 204/210 (wieżowiec prawie na rogu Piotrkowskiej i Wigury, na zapleczy dawnej komendy milicji, później Kredyt Banku)
2 - serwis na Próchnika między Piotrkowską i Zachodnią (nr 8 czy 10, w każdym bądź razie po parzystej stronie)
3 - serwis na Więckowskiego między Wólczańską a Gdańską (bliżej Gdańskiej, po lewej stronie idąc od Wólczańskiej)

Co do nr 1 i 2 to nie mam żadnych doświadczeń, co do nr 3 to raczej takie sobie, w naprawianej kolumnie zamienili mi polaryzację jednego z głośników, tanio też nie było (w związku z tym głośniki w kolejnych kolumnach naprawiałem sobie już sam).

Macie jakieś doświadczenia z w/w serwisami. A może inne propozycje?