Autor Wątek: Rozterki, pytania i bicie piany  (Przeczytany 14593 razy)

Piotrek

• Mod
  • Hero Member
    • Obrazki
Odp: Rozterki, pytania i bicie piany
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 15, 2014, 12:44:31 »
Frywolny, po co to piszesz?
Jeśli jesteś ciekawy nowego miejsca, to zapraszamy do innych wątków.
Jeśli chcesz tylko po trollować, to potraktujemy cię jak trolla i nie będziemy karmić, a watek zamknę.

vineelleenn

• Hero Member
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 15, 2014, 13:43:51 »
Nie samymi winylami, gramofonami etc człowiek żyje...
Nie ma obowiązku odpowiadać na każdy temat...
Mnie odpowiada taki trochę "leniwy" charakter tego forum.
Trudno podejmować tematy na które było powiedziane 1000% normy na innym forum!
Jeżeli ktoś się  tu chce pochwalić sprzętem za np 50kzł to niech to robi; z przyjemnością i zaciekawieniem poczytam!
Ale takiego sprzętu nie kupię bo mam trochę mniejszego (tańszego) bzika ;D

@frywolny trucht:
Pochwal się co tam masz, jak Ci się  tego słucha?!?
Poczytamy ;D
PS
Fakt, że to forum skupia osoby o podobnym podejściu do świata muzyki nie jest nienormalne; tak jak w życiu; spotyka się różnych ludzi o różnych poglądach, ale chętniej obcuje z osobami o podobnym światopoglądzie; co nie oznacza, że podyskutować o  przeciwstawnym nie można.

Kuba

• Sr. Member
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 15, 2014, 14:49:35 »
Arku, nikt Cię tu nie zbanuje. Nie widzę też przeszkód żebyś tu u nas normalnie pisał, będąc przy tym adminem u siebie.

Mnie się pomysł z wymianą różnych treści podoba. Nie wiem tylko, czy da się to zrobić 1:1 bo u nas jest jednak mniej o sprzęcie, a więcej o muzyce. Nie wiem też na ile u audiomaniaków by były mile widziane "recenzje" np. z remontów starych gratów (jak mój amplituner itd.). U nas chłopaki mają sporo fajnego sprzętu ze złotej epoki winyla, ale to co dla nas może być ciekawe i warte opisania, może takim nie być dla innych osób, które np. wolą siedzieć z kawką w salonie audio i potem opowiadać o porównywaniu współczesnych klocków za kilkanaście/kilkadziesiąt tys. PLN. (O czym czasami z przyjemnością czytam, żeby nie było  ;) )

Piotrek

• Mod
  • Hero Member
    • Obrazki
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 15, 2014, 16:03:14 »
Ha!
Wreszczie jakiś konkert :)
Ja  bym to widział w ten sposób, pojawia się u nas jakaś recenzja artykuł, reportaż (niekoniecznie dotyczący sprzętu, ale np płyty  czy miejsca zakupów), który Wam pasuje to zwracacie się do autora, i w drugą stronę tak samo.

Piotruś

• Mod
  • Hero Member
« Odpowiedź #34 dnia: Sierpień 15, 2014, 16:31:15 »
By zrozumieć o co Wam  tak właściwie chodzi, a łatwo mi nie jest- tyle sprzeczności widzę ja.
Wiem, wiem jestem ograniczony :)

Pewnie jakbyś obcował z nami dłużej i śledził nasze "kariery" na wiolin.net to byłoby Ci dużo łatwiej.

Czy ja jako admin innego forum mogę pisać równolegle na innym forum jakby nigdy nic? Nie bardzo.

Dlaczego? Pracując w firmie X nie można gadać z kolegami z firmy Y?

Myślałem na przykład by wyciąć taki numer, że wklejamy tutaj część recenzji ( powiedzmy połowę, nie wiem ile, do uzgodnienia) od nas, zaznaczając skąd ona i podając link gdzie całość materiału. I odwrotnie- wasza recenzja u nas. Korzyścią jest raz: nazwa sprzętu w tytule=pozycjonowanie, zwiększenie ruchu na obu forach. Zabawa byłaby naprzemienna.

Nie jest to głupie, ale nie wiem czy na tej treści nam zależy. Mnie osobiście nie, ale tu jest demokracja  :)

Dobra, nie zawracam już głowy. Po co mi kolejny ban?

To nie audiostereo ani wiolin.net.

Ja  bym to widział w ten sposób, pojawia się u nas jakaś recenzja artykuł, reportaż (niekoniecznie dotyczący sprzętu, ale np płyty  czy miejsca zakupów), który Wam pasuje to zwracacie się do autora, i w drugą stronę tak samo.

Dobry pomysł, ja bym to widział po prostu na zasadzie cytatu. Ewentualnie autor mógłby się zarejestrować u Was i napisać to samo, jako on sam.

Robert007Lenert

• Hero Member
    • LOS AGENTOS
« Odpowiedź #35 dnia: Sierpień 15, 2014, 17:14:41 »
Frywolny, po co to piszesz?

By zrozumieć o co Wam  tak właściwie chodzi, a łatwo mi nie jest- tyle sprzeczności widzę ja.
Wiem, wiem jestem ograniczony :)

Czy ja jako admin innego forum mogę pisać równolegle na innym forum jakby nigdy nic? Nie bardzo.
Mogę natomiast zabawić się w biznesmena i proponować jakieś wspólne układy, które pomogłyby i Wam i nam.

Myślałem na przykład by wyciąć taki numer, że wklejamy tutaj część recenzji ( powiedzmy połowę, nie wiem ile, do uzgodnienia) od nas, zaznaczając skąd ona i podając link gdzie całość materiału. I odwrotnie- wasza recenzja u nas. Korzyścią jest raz: nazwa sprzętu w tytule=pozycjonowanie, zwiększenie ruchu na obu forach. Zabawa byłaby naprzemienna.

Tylko jak rozumiem Wasz profil jest: "Charakter tego forum określiłbym jako przede wszystkim fonograficzny, muzyczny oraz historyczny, dopiero później sprzętowy."

Czyli dupa.

pzdr
Arek
Jak już napisano wyzej nie zawracasz. My tutaj lubimy pogaworzyc o sztuce jako takiej... muzyka, sprawy estetyki przedmiotów (gramofonów). Zagladnij w te nasze wątki. Może to Cię zainteresuje.

Marcin

• Admin
  • Hero Member
« Odpowiedź #36 dnia: Sierpień 16, 2014, 22:44:32 »

My som i chcom pisoć po swojemó  :zeby:

A że możemy to piszemy i tyle  ;)

Czy ja jako admin innego forum mogę pisać równolegle na innym forum jakby nigdy nic?

No problem , jak mówili starożytni Wiślanie  :taktak:

Mogę natomiast zabawić się w biznesmena i proponować jakieś wspólne układy, które pomogłyby i Wam i nam.

Wymiana linków to sprawa oczywista  :taktak:

Pomysł ciekawy , ale decyzję w tej sprawie musi podjąć grono  007  :taktak:
Propozycja ciekawa , ale bez akceptacji kolegów nic nie zrobię.

Tylko jak rozumiem Wasz profil jest: "Charakter tego forum określiłbym jako przede wszystkim fonograficzny, muzyczny oraz historyczny, dopiero później sprzętowy."

Nasze forum to Muzyka Winyle i Gramofony + dodatki do tego  :)

Czyli dupa.

Jak nasz profil określasz w ten sposób  :(
Ale masz pełne prawo wyrazić swoją opinię .

Raczysz żartować  ;D
To nie forum małolatów , daj spokój  :zeby:

Bany osobom dojrzałym intelektualnie dają tylko osobniki słabo rozwinięte w tej dziedzinie  ;)

Pisz ile chcesz !

Darek

• Full Member
    • .
« Odpowiedź #37 dnia: Sierpień 21, 2014, 00:28:29 »
Gdy grupa 007 coś ustali dajcie znać. :spoko:

Nie Wasz profil jest dupa, a sytuacja dupa. 

Niedopasowanie kształtów takie, że brak jakiegokolwiek wspólnego mianownika?
Ale być może to dobrze. Zapewne to dobrze.

pzdr
Arek

a ja tak sie zastanawiam " co tak Ci na tym zalezy " Myslisz ze to sie nie rozkreci?  :smiech: :smiech:  bardzo cisniesz ;)

Marcin

• Admin
  • Hero Member
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 21, 2014, 10:42:56 »
Ja w tej "zabawkowej" sytuacji nie widzę dalszego siągu tej dyskusji .