Autor Wątek: 25 lat wolności  (Przeczytany 2156 razy)

jotte

• Jr. Member
  • **
  • Czemu to właśnie oko
25 lat wolności
« dnia: Czerwiec 24, 2014, 23:04:36 »
Za namową kolegi Łukasza opisuje historię z ostatnich dni.
Zaczęło się od plebiscytu z okazji obchodów 25 lecia wolności.
Piosenką 25 lecia został utwór 12 groszy Kazika.
Z tej okazji 3 czerwca wydawca podjął decyzję o wydaniu 2 LP:
http://www.sprecords.com.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=646:q12-groszyq-kazika-qpiosenk-25-leciaq-i-ukae-si-na-winylu&catid=43:aktualnosci&Itemid=74
Płyta expresowo wyprodukowana w Anglii bo wysyłka już od 23 czerwca. Poszło łatwo bo producentem jest Kazik i  Sławek Pietrzak ( jego wydawca ) więc wielki plus dla wydawcy za operatywność .... da się !
Dalej już nie było tak fajnie, bo skoro przedsprzedaż to zamawiający powinni być traktowani priorytetowo, a tak nie było. Na grupie winylowej na FB wyciekło że płyty dotarły do sklepu MusicCorner w Krakowie 20 czerwca. Szybka decyzja, rezerwacja i w sobotę wybrałem płytę z numerem 315. 

Minus dla wydawcy (skoro przedsprzedaż), ale z drugiej strony moc tradycyjnych sklepów muzycznych ma siłę przebicia. Swoje zamówienie anulowałem.
Weekendowe odsłuchy wszystko OK.
Dziś w Warszawie Kazik miał spotkanie promujące książkę.
Znajomi, którzy wybrali się za moją namową, zabrali płytę. Wszyscy z książkami, oni z winylem.

Słowa Kazika : O już wydali, nie wiedziałem że już jest. Pooglądał, wydanie mu się podobało. Nad dedykacją trochę się zastanowił, nazwisko co rzadkość dobrze zapisane (bez odmiany), "25 lecie" to klamra spinająca całą opowieść.
Jutro kurier, i w czwartek będzie u mnie.
Jest radość  ;D

vineelleenn

• Hero Member
Odp: 25 lat wolności
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 24, 2014, 23:24:50 »
To taka historia "Mundialowa"; typu "szybka piłka" z golami ;)
"Słowa Kazika : O już wydali, nie wiedziałem że już jest."
 ;D ;D ;D

jotte

• Jr. Member
  • **
  • Czemu to właśnie oko
Odp: 25 lat wolności
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 24, 2014, 23:39:54 »
To taka historia "Mundialowa"; typu "szybka piłka" z golami ;)
"Słowa Kazika : O już wydali, nie wiedziałem że już jest."
 ;D ;D ;D

O tak szybka akcja,prawym skrzydłem w Krakowie, dokładny przerzut na lewą stronę do Warszawy, wykończenie celnym przemyślanym strzałem i bramka przepięknej urody. Czekam na gwizdek sędziego we czwartek :)