Autor Wątek: Kupię okładki 7 i 10 cali Pronit, Muza, Veriton, Tonpress  (Przeczytany 4536 razy)

DarkB

• Sr. Member
Kupię okładki 7 i 10 cali Pronit, Muza, Veriton, Tonpress
« dnia: Marzec 02, 2015, 10:33:07 »
Chętnie kupię - najlepiej za grosze - kilkadziesiąt okładek na polskie płyty 7 i 10 calowe  - Polskich Nagrań, Pronitu, Veritonu, przyda mi się też parę tonpressowskich.
Ostatnio nabyłem sporo takich płyt, część z nich jest w ogóle bez okładek.
Trochę za dużo ich mam, aby wymieniać konkretne tytuły, może w kolejnym etapie będę szukać pasujących okładek - na razie interesują mnie "generic" (jakoś kurka nie mogę przypasować polskiego odpowiednika tego określenia ;) ), ale jeśli dedykowane się trafią to też nie pogardzę - może do czegoś przypasują :)

Piotrek

• Mod
  • Hero Member
    • Obrazki
Odp: Kupię okładki 7 i 10 cali Pronit, Muza, Veriton, Tonpress
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 02, 2015, 10:48:03 »
Co do dedykowanych, to mam trochę okładek bez płyt.
Prześlę Ci listę na PW.
Może jakieś dżeneryki też uda mi się załatwić ( ale raczej kilka, niż kilkadziesiąt)

Piotruś

• Mod
  • Hero Member
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 02, 2015, 14:34:56 »
Okładek 7" firmowych Polskich Nagrań mam od ...
... sporo w każdym razie i aż TYLE nie potrzebuję, trochę mogę odsprzedać

Powiedz, z jakich lat potrzebujesz te okładki i czy bardziej na single czy EPki

DarkB

• Sr. Member
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 02, 2015, 14:44:10 »
Powiedz, z jakich lat potrzebujesz te okładki i czy bardziej na single czy EPki
I takie, i takie, dokładnej listy braków nie robiłem (choć zdaje mi się, że jest przewaga EP-ek). Mam sporo takich płytek w ogóle bez okładek - niby mógłbym dorabiać jakieś zupełnie zastępcze, ale właśnie sobie pomyślałem, że może komuś walają się zbędne :)
Lata - chyba w większości 60-te i 70-te, Tonpress to wiadomo, że nowsze :P

DarkB

• Sr. Member
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 03, 2015, 08:52:47 »
No to lista płyt, do których nie mam żadnych okładek na chwile obecną wygląda mniej więcej tak (jeśli jakiś tytuł występuje dwa lub więcej razy, to znaczy, że mam go tyle sztuk):

L 0233   Sława Przybylska   Stare A Niezapomniane Piosenki   Pronit
L 0320   Various   Złota Seria Przebojów Nr 1   Polskie Nagrania Muza
L 0450   Irena Santor   Dzień Dobry Piosenko   Pronit
L 0451   Sława Przybylska   Ballady I Piosenki   Pronit
N 0043   Erich Sendel   Organy Hammonda   Pronit
N 0057   Zespół Harmonistów Tadeusza Wesołowskiego   Wiarusy   Polskie Nagrania Muza
N 0063     Various ‎– Appassionata, Samba / Tak Czy Nie, Wiosną Kwitną Tu Kasztany    Pronit
N 0091   Maria Koterbska, Orkiestra Polskiego Radia   Serduszko Bije W Rytmie Cha-cha   Polskie Nagrania Muza
N 0096   Breitner János, Magyar Rádió Tánczenekara   Buona Sera, Signorina   Pronit
N 0100   Chór Czejanda   Pieśni Walki (Songs Of The War 1939-1945)   Polskie Nagrania Muza
N 0100   Chór Czejanda   Pieśni Walki 1939-1945 R.   Polskie Nagrania Muza
N 0113   Various   Teatr Piosenki - Program II   Pronit
N 0120   Olgierd Buczek / Zbigniew Rawicz   Dla Miłych Solenizantek   Pronit
N 0124   Sława Przybylska   Na Francuskiej   Pronit
N 0126   Mieczysław Wojnicki   Kaczuszka I Mak   Pronit
N 0126   Mieczysław Wojnicki   Kaczuszka I Mak   Pronit
N 0128   Halina Kowalewska, Maciej Koleśnik, Zespół Instrumentalny Kazimierza Turewicza   Warszawa Da Się Lubić / W Niedzielę Nad Wisłą / Na Katarynce / Głęboka Studzienka   Pronit
N 0131   Hanna Rek   Złoty Pierścionek   Polskie Nagrania Muza
N 0131   Hanna Rek   Złoty Pierścionek   Polskie Nagrania Muza
N 0132   Wiesława Drojecka   Mariolaine   Pronit
N 0138   Elizabeth Charles / Carmen Moreno   Georgia, Słoneczny Dzień / St. Louis Blues, Triste Rapsodia   Polskie Nagrania Muza
N 0160   Zespół Instrumentalny Kazimierza Turewicza   Słynne Tanga / Słynne Walce   Pronit
N 0161   Katarzyna Bovery / Jerzy Michotek   Ave Maria No Morro, Baciare / Libero, Ty Jeszcze Nie Wiesz   Polskie Nagrania Muza
N 0161   Katarzyna Bovery / Jerzy Michotek   Ave Maria No Morro, Baciare / Libero, Ty Jeszcze Nie Wiesz   Polskie Nagrania Muza
N 0162   Bogusław Wyrobek / Elizabeth Charles   First In Line, Dixieland Rock / Alexander's Ragtime Band, Darktown Strutters' Ball    Pronit
N 0169   Czerwono-Czarni   Elevator Rock, When The Saints Go Rock'n'Roll / Sweet Little Sixteen, Apron Strings   Pronit
N 0169   Czerwono-Czarni   Elevator Rock, When The Saints Go Rock'n'Roll / Sweet Little Sixteen, Apron Strings   Pronit
N 0202   Wanda Warska   Sings Standards   Polskie Nagrania Muza
N 0205   Czerwono-Czarni, Toni Keczer   Cowboy Story   Pronit
N 0205   Czerwono-Czarni, Toni Keczer   Cowboy Story   Pronit
N 0206   Bogusław Wyrobek, Zespół Jazzowy Zygmunta Wicharego   Twist Around The Clock   Polskie Nagrania Muza
N 0207   Jeanne Johnstone, Zespół Jazzowy Zygmunta Wicharego   Kiss Of Fire   Pronit
N 0230   Niebiesko-Czarni   The Peppermint Twist   Polskie Nagrania Muza
N 0232   Big Beat Sextet   Tańczymy Twista   Pronit
N 0233   Duet Egzotyczny   Flor De Azalea   Pronit
N 0234   Irena Santor   Wiązanka Piosenek Zygmunta Wiehlera   Polskie Nagrania Muza
N 0240   Janusz Godlewski / Luxemburg Combo   Untitled   Polskie Nagrania Muza
N 0244   Marino Marini Ed Il Suo Quartetto   Bella, Bella Bambina   Pronit
N 0261   Jeanne Johnston Sings With New Orleans Stompers   Sonny Boy, Lonely Nights / Body And Soul, Down By The River Side   Polskie Nagrania Muza
N 0293   Katarzyna Bovery, Tadeusz Woźniakowski, Zespół Instrumentalny Adama Wiernika   Czy To Pies, Czy To Bies   Pronit
N 0296   Niebiesko-Czarni, Czesław Niemen   Locomotion   Pronit
N 0297   Halina Kunicka, Czwórka Szacha, Warszawskie Smyczki   Nie Kłam Porfirio   Pronit
N 0298   Filipinki   Wala - Twist   Polskie Nagrania Muza
N 0299   Filipinki   Filipinki - To My   Polskie Nagrania Muza
N 0299   Filipinki   Filipinki - To My   Polskie Nagrania Muza
N 0301   Mieczysław Wojnicki   Jabluszko Pelne Snu   Pronit
N 0308   Marek Tarnowski, Urszula Dudziak, Zespół Instrumentalny Jerzego Matuszkiewicza / Oktet Wokalny, Orkiestra Taneczna Polskiego Radia   Papuga I Ja / Górniczy Twist   Pronit
N 0323   Violetta Villas   Przyjdzie Na To Czas   Pronit
N 0323   Violetta Villas   Przyjdzie Na To Czas   Pronit
N 0348   Niebiesko-Czarni   Niedziela Będzie Dla Nas   Polskie Nagrania Muza
N 0350   Various   Jaś I Małgosia (Bajka Muzyczna)   Polskie Nagrania Muza
N 0407     Tadeusz Chyła      Ballada O Cysorzu       Pronit
N 0419   Andrzej Tomecki / Maria Figiel   Moda Na Skakanie / Nie Mów Mi O Sobie   Pronit
N 0444     Alibabki     Dlaczego Niedźwiedź W Zimie Śpi      Pronit
N 0471   Czerwono-Czarni / Katarzyna Sobczyk   Trzynastego   Pronit
N 0563   Various   Opole 69   Polskie Nagrania Muza
N 0577   Grupa ABC   Napisz Prosze   Pronit
N 0579   Maciej Kossowski   Z Cyganami W Świat   Polskie Nagrania Muza
N 0602   Skaldowie   Hymn Kolejarzy Wąskotorowych   Polskie Nagrania Muza
N 0606   Various   Opole 70   Polskie Nagrania Muza
N 0610   Halina Kowalewska   Piosenki W Obrazkach   Polskie Nagrania Muza
N-54    Izabela Trojanowska Z Zespołem Stalowy Bagaż   Przyda Się Do Kartoteki   Tonpress
N-84          Zbigniew Grusznic, Krzysztof Marzec, Marek Wysocki, Karolina Bernacka, Jarek Bułka, Fasolki Oraz Zespół Instrumentalny Pod Kierownictwem Krzysztofa Marca   Piosenki Z Telewizyjnego Programu Dla Dzieci Tik-Tak   Tonpress
S-272   Czesław Niemen   Nim Przyjdzie Wiosna   Tonpress
S-423   Budka Suflera   Za Ostatni Grosz / Memu Miastu Na Do Widzenia   Tonpress
S-572   Azyl P.   I Znowu Koncert / Nic Więcej Mi Nie Trzeba   Tonpress
S-589   SBB   Na Pierwszy Ogień   Polskie Nagrania Muza
SP - 54   Michaj Burano / Bogusław Wyrobek   Sorrento / You Are My Destiny    Pronit
SP-100   Bohdan Łazuka   Dzisiaj Jutro Zawsze / Ali Bej   Polskie Nagrania Muza
SP-113   Niebiesko-Czarni, Michaj Burano   Syg, Sygedyr / Patrina   Polskie Nagrania Muza
SP-113   Niebiesko-Czarni, Michaj Burano   Syg, Sygedyr / Patrina   Polskie Nagrania Muza
SP-16   Orkiestra Taneczna Ryszarda Damrosza   Tango Capriccio   Polskie Nagrania Muza
SP-51   Paul Kuhn / Herbert Renn   Seht Ihr Den Bunten Wagen (Kuglarze) / Serenada, Serenada   Polskie Nagrania Muza
SP-53   Wanda Warska   Somnambulicy   Polskie Nagrania Muza
SP-56   Jeanne Johnstone   You'd Be So Nice Come Home To   Polskie Nagrania Muza
SP-65   Bożena Grabowska, Józef Mazurkiewicz Ensemble   Criminale Tango / Manuela   Pronit
SP-73   René Glaneau   Petit Gonzales / Non, Je Ne Regrette Rien   Polskie Nagrania Muza
SP-78   Hungarian Club Quartet   Bernardine   Pronit
SP-83   Niebiesko-Czarni   Na Swojską Nutę (2)   Polskie Nagrania Muza
SP-93   Chór Czejanda, Zespół Instrumentalny Mariana Radzika   Tyrolskie Tango   Polskie Nagrania Muza
SP-108    Bożena Grabowska   Nikt Tak Jak Ty     Polskie Nagrania Muza
V-101   Various   Kolędy Polskie   Veriton

To się jeszcze może trochę pozmieniać (w sensie, że tytułów może przybyć), bo część mam jeszcze nie zewidencjonowanych, część mam w pomieszanych okładkach (typu Muza czy Veriton w Pronicie albo Tonpressie, albo odwrotnie, albo okładka w ogóle nie pasująca do zawartości). Możliwe też, że na niektóre podwójne nie będę szukał okładek, zwłaszcza, jeśli płyty po bliższych oględzinach okażą się być w stanie "kolekcjonerskim" ;). Ale na razie powyższa lista w jakiś sposób obrazuje skalę mojego zainteresowania :P

Piotrek

• Mod
  • Hero Member
    • Obrazki
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 03, 2015, 09:56:28 »
Do części tych płyt ukazały się dedykowane okładki, do większości nie.
Dobrze, że podajesz listę, bo przy jakiś hurtowych zakupach może akurat coś wpadnie.