Bez rejestracji > Ogłoszenia

Sprzedam

<< < (2/12) > >>

Darek:
Japonczyki na sprzedaz

Darek:
Wes Montgomery ( wszystkie plyty ) sprzedane
Weather Report ( 2 plyty ) zarezerwowane

Marcin:
Darku , mam pytanie ,
bo chyba zajmujesz się obrotem płytami ,
jak wyglądają w Twoim przypadku koszty wysyłki płyt do Polski ?
I czy ewentualnie jest taka opcja że dostajesz listę zamówienia i szukasz płyt na
swoim obecnym podwórku , skupujesz i po jakimś czasie wysyłasz pakiet z zamówienia ?
(oczywiście płacę wcześniej , żebyś nie został na lodzie z płytami).
Mnie to głównie interesuje muzyka ameryki południowej i meksykańska, hawaje z naciskiem
na gitarę hawajską :) , oraz europejskie umpa umpa , jak np. Duńskie trio LUV , lub italo disko
w stylu Dolce vita - Ryan Paris , Al Bano i Romina Power , Drupi .  Grecki Demis Russos .
Elektroniczna : Vangelis , JM Jaree , Kitaro. Oldfield.
I wiele mnie jeszcze interesuje, ale nic poniżej stanu EX. , nie musi być 1press , ale w dobrym stanie.

Darek:

--- Cytat: Marcin w Wrzesień 25, 2014, 22:43:10 ---Darku , mam pytanie ,
bo chyba zajmujesz się obrotem płytami ,
jak wyglądają w Twoim przypadku koszty wysyłki płyt do Polski ?
I czy ewentualnie jest taka opcja że dostajesz listę zamówienia i szukasz płyt na
swoim obecnym podwórku , skupujesz i po jakimś czasie wysyłasz pakiet z zamówienia ?
(oczywiście płacę wcześniej , żebyś nie został na lodzie z płytami).
Mnie to głównie interesuje muzyka ameryki południowej i meksykańska, hawaje z naciskiem
na gitarę hawajską :) , oraz europejskie umpa umpa , jak np. Duńskie trio LUV , lub italo disko
w stylu Dolce vita - Ryan Paris , Al Bano i Romina Power , Drupi .  Grecki Demis Russos .
Elektroniczna : Vangelis , JM Jaree , Kitaro. Oldfield.
I wiele mnie jeszcze interesuje, ale nic poniżej stanu EX. , nie musi być 1press , ale w dobrym stanie.

--- Koniec cytatu ---

Czesc
Jak chcesz mozesz podeslac liste co potrzebujesz ale jak jestem gdzies na targach to raczej zapominam ( niestety taka prawda :(  ) chyba ze cos mi akurat wpadnie w rece ale liste wtedy rozsylam do znajomych co zajmuja sie plytami i wtedy predzej. Gdybym wiedzial o takich pozycjach ze chcesz jak Al Bano i Romina Power , Drupi .  Grecki Demis Russos, LUV itp. to bylo ostatnio sporo tego a ze mnie to nie interesuje to nie bralem a chcieli mi dac za grosze.
Takie pozycje jak Vangelis , JM Jaree , Kitaro( Japonskie orginaly ), Oldfield to posiadam
Muzyka Hawajska to jest czesto ale tradycyjna i jest tego nieraz nawet dosyc duzo Nawet chyba jedna czy z 2 mam Mialem box set ale sprzedalem za €5 ( 5 lp + ksiazka ) i chyba jeszcze sa jakes z muzyka Peru ( Perowianskie tloczenia )

Sprowadzam tez z Japonii na zamowienie i wtedy plyty moga byc wyslane bezposrednio  z Japonii do Polski

Jesli chodzi o koszta wysylki to najbardziej oplacalna jest paczka 10kg to wtedy kosztuje €20  lub poczta do 2kg i wtedy jest koszt €12
Gdy organizuje plyty na zamowienie to zawsze musze znac cene do jakiej zalatwiac

Marcin:

--- Cytat: Darek w Wrzesień 26, 2014, 21:31:36 --- a chcieli mi dac za grosze.

--- Koniec cytatu ---
Dzięki za odpowiedź , ale jak możesz to wyjaśnij mi co dla Ciebie są grosze  :)

Konkretną listę prześlę na priv.

Przepraszam za długą zwłokę w odpowiedzi .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej