Autor Wątek: Takie cóś se kupiłem :) [Hacker Gondolier GP42]  (Przeczytany 2100 razy)

Robert007Lenert

• Hero Member
    • LOS AGENTOS
Takie cóś se kupiłem :) [Hacker Gondolier GP42]
« dnia: Styczeń 27, 2015, 16:48:54 »
Hacker Gondolier. Na pokładzie Garrard 2025 TC

Piotrek

• Mod
  • Hero Member
    • Obrazki
Odp: Takie cóś se kupiłem :)
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 27, 2015, 17:28:10 »
No jeszcze nie dostałeś w łapki...

Robert007Lenert

• Hero Member
    • LOS AGENTOS
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 27, 2015, 20:42:54 »
Juz wyslany

Piotrek

• Mod
  • Hero Member
    • Obrazki
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 27, 2015, 21:13:21 »
@Robert
"Takie cóś se kupiłem :) "
To nie jest SE. tylko PP (push-pull).
:P

Robert007Lenert

• Hero Member
    • LOS AGENTOS
Hacker Gondolier GP42 . Lampowy wzmacniacz, glośnik eliptyczny Goodmans, na pokładzie Garrard 2025 TC .

http://i.ytimg.com/vi/_xw3mCbzbQM/0.jpg

Teraz trochę opowieści. Zaryzykuje twierdzenie, że zmieniarka płyt w Garrard 2025 TC / analogiczna jest w całej rodzinie Grrrardów z tym werkiem/ to najlepsza domowa zmieniarka płyt jaka sie pojawiła na rynku. Ma ona czujnik średnicy płyty.. tzw czujnik w locie. Czyli jest w stanie wykryć spadający z długiego szpindla singiel ,10-tke, 12-tke bez względu na to w jakiej kolejności umieścimy je na szpindlu. Ten patent to rewelacja pod kątem prywatek "podłogowych"

Prywatka podłogowa - siedzimy se na podłodze, pijemy napoje rozrywkowe, słuchamy płyt podnoszonych z podłogi... możemy też zapalić , wypić kawę i kogoś potulić.

Lampowy wzmacniacz plus spory eliptyczny głośnik Goodmansa pozwala ma osiągnięcie sporej głośności przy zadziwiająco przyjemnym brzmieniu. Płyty, Sinatry, Martina brzmią znakomicie. Kombo może pracować z zamkniętą pokrywą co dodatkowo uwypukla niskie składowe nagrań.

Ramie w Garrard 2025TC nie jest jakieś finezyjne natomiast doskonale spełnia swoje zadanie z dedykowaną wkładką Acos. W moim przekonaniu to wcześniejszy pomysł w stylu póż systemu TP4. Kupując gramofon właściciel otrzymywał ustawioną fabrycznie maszynę i niczego nie musiał kalibrować.  Dodatkowo dostęp do główki ramienia dzięki zwalnianej blokadzie ogranicznika  jest bdb /po zwolnieniu blokady za pomocą naciśnięcia odpowiedniej blaszki mozna uniesć ramie o kąt 90 stopni/ i umożliwia bezproblemową wymianę igły bądź całej wkładki.

Od strony stolarskiej najwyższa jakość wykonania.

Reasumując uważam wynalazek pod nazwą HACKER GONDOLIER GP42 za rzecz godną uznania.